ZdjecieNaStroneGlowna
PROFESJONALNE SZKOLENIE PSÓW I PRZEWODNIKÓW
w zakresie kynologii użytkowej
THOR Working Dogs
SZKOLENIA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH I PODMIOTÓW CYWILNYCH
grupowe i indywidualne
JGP_0031_pomniejszone
PSY BOJOWE I SPECJALISTYCZNE
szkolenia taktyczne i integracja w zespole

Współpraca

TWD Group współpracuje z podmiotami, wraz z którymi jest w stanie wyjść z kompleksową ofertą szkoleniową dla przewodników z psami. Naszymi partnerami są:

Tomasz Rutkowski

Passion Ring

www.passionring.pl

Trener psów, przewodników oraz pozorantów. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z psami zdobyte w kraju i za granicą. Licencjonowany pozorant Ringu Francuskiego. Instruktor Mondioring’u. Instruktor i pozorant sportów ringowych w wielu klubach na terenie Francji. Wieloletnie doświadczenie w pracy z przewodnikami i psami służbowymi jednostek mundurowych, w tym jednostek specjalnych, w USA, Polsce i innych krajach. Właściciel ośrodka szkoleniowego Passion Ring. W TWD Group odpowiedzialny za cały aspekt dotyczący psów bojowych oraz dystrybucji kostiumów i sprzętu do gryzienia.

Marta Lichnerowicz

Niepubliczne Centrum Kształcenia Silva Lupus

www.silva-lupus.pl

Właścicielka i kierowniczka Niepublicznego Centrum Kształcenia Silva Lupus, ukończyła studia podyplomowe „Psychologia Zwierząt” w Polskiej Akademii Nauk oraz technikum weterynaryjne. Jest założycielką i pomysłodawczynią Fundacji Dogtor, jednej pierwszych w Polsce organizacji dogoterapeutycznych oraz Fundacji Dobrych Zwierząt. Ukończyła m.in kurs trenera psów asystujących w Dogs for the Disabled w Anglii, kurs zarządzania schroniskiem w Dogs Trust w Londynie, kurs zarządzania kociarnią w schronisku Battersea w Londynie. Uczestniczyła i organizowała szkolenia z takimi specjalistami jak Ian Dunbar, Adam Miklosi., Roger Abrantes, Sarah Fisher czy Inki Sjosten. Prowadzi hodowlę pinczerów miniaturowych i dom tymczasowy dla psów. W TWD Group odpowiedzialna za szkolenia m.in. z zakresu teorii nauczania i behawioru psów.

„Urokliwy Zakątek”

Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy
dla Psów

www.urokliwyzakatek.pl

Profesjonalny ośrodek hotelowo-szkoleniowy oferujący kompleks usług w zakresie szkoleń, konsultacji, sprzedaży akcesoriów dla psów, opieki nad psami oraz dysponujący pełnym zapleczem i infrastrukturą szkoleniową. Dzięki współpracy z „Urokliwym Zakątkiem” dysponujemy ogrzewaną halą oraz oświetlonym placem treningowym pod organizację kursów, warsztatów i seminariów.

Fundacja IRMA

Psy w Służbie Człowieka

www.fundacjairma.pl

Organizacja pożytku publicznego, która zajmuje się szeroko pojętym wspieraniem i propagowaniem idei wykorzystania psów pracujących w służbie człowieka. Fundacja skupia się przede wszystkim na ratownictwie poszukiwawczo-ratowniczym i wspieraniu  ratowników i ich psów w zakresie merytorycznym i szkoleniowym. We współpracy z fundacją organizujemy i wspieramy wydarzenia związane ze szkoleniem psów ratowniczych.

Scandinavian Working Dog Institute

SWDI

www.swdi.se

Szwedzka organizacja zajmująca się szkoleniem psów użytkowych z zakresu tropienia i detekcji zapachowej składająca się z naukowców oraz instruktorów aktywnie szkolących służby mundurowe na całym świecie. Od 2017 roku mamy możliwość współpracować, uczyć się i czerpać aktualną wiedzę z zakresu szkolenia psów użytkowych poprzez regularne uczestnictwo w kursach, szkoleniach i obozach integracyjnych dla przewodników psów służbowych.

SAVIOUR

Biuro Usług Księgowych

www.saviour.pl

Biuro księgowe, z którym współpracujemy od początku naszej działalności i dzięki któremu możemy skupić się na naszych celach wiedząc, że sprawy finansowo-księgowe są w dobrych rękach. Solidne doświadczenie, które daje nam komfort i pełne zaufanie. Dziękujemy!

Nasi instruktorzy posiadają w swoim dorobku szeroki wachlarz nawiązanych współpracy i realizacji różnorodnych projektów zarówno ze służbami mundurowymi, jak i naukowcami, specjalistami oraz podmiotami prywatnymi z Polski i całego świata.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wglądu do rekomendacji zapraszamy do kontaktu.

pl_PL